• İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kantar İş Merkezi Altı No:6 Şehitkamil / Gaziantep
  • +90 (342) 215 44 33
  • info@aksamsimit.com.tr

1957'den Bugüne Hakkımızda

Nasıl Başladık? "Yenilenmezsen Yenilirsin"

Asım Aslansoy tarafından 1950 yılında “Yenilenmezsen Yenilirsin” anlayışı ile kurulan Akşam Simit, kaliteden ve geleneksel damak tadından ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. 1980’li yıllara gelindiğinde modern tesislerini kurarak müessesini daha etkin hale getirmeyi başaran Akşam Simit, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. 

Başta Gaziantep olmak üzere tüm Türkiye’ye lezzetlerimizin tedarikini sağlamaya devam ederken aynı zamanda mesleğimizi geliştirip, çeşitlerimizi ve şubelerimizi artırmak için özen gösteriyoruz. 

İncilipınar Mahallesi merkez şubemizin ardından, Emek Şubesi, Hava Limanı yolunda Hitit Kültür Kapısı şubesi ve Gaziantep eski çarşıda Kahke Dükkânı Asım Usta adı altında sizlere hizmet vermekteyiz.

2021 yılının Nisan ayında aramızdan ayrılan, 71 yıllık ustamız Asım Aslansoy 'un tecrübe ve deneyimleri ile devam eden firmamız 2. Ve 3. Kuşakların yönetimiyle her geçen gün gelişerek büyümeye devam etmektedir. 

Katkısız Doğal Hammaddeler

Ürün özelliklerinin bozulmadan taşınması ve depolanması sağlayacak tüm önlemleri alarak sağlıklı, doğal ve güvenli ürünler sunuyor, üretim noktasından sizlere ulaşım noktasına kadar Gıda Güvenliği sistemini etkin bir şekilde uyguluyoruz. 

Gaziantep’in gözdesi olan baklavaya yeni bir yön vererek soğuk baklava üretimini gerçekleştirdik. Sizde eğer tatlı yemekten vazgeçemeyenlerdenseniz Akşam Simit Soğuk Baklavayı ister kendiniz tüketin isterseniz de kargo ile istediğiniz yere gönderin. Tadında herhangi bir değişiklik olmayacağını siz de göreceksiniz. 

Usta Ellerde Enfes Lezzetler

Simit ve katmerin mucidi olan Akşam Simit’te her damak zevkine hitap eden birbirinden lezzetli, taptaze ürünleri bulabilirsiniz. Mutfakta usta eller tarafından özenle hazırlanan bol fıstıklı katmerimizi siz de tattığınızda bu lezzeti başka hiçbir yerde tatmadığınızı görebileceksiniz. 

Akşam Simit’te Mutfağımızda özenle hazırlanan lezzetlerimiz her öğünde, her anınızda yanınızda. İster kahvaltı, ister simit, ister katmer, ister soğuk baklava, isterseniz de spesiyal pasta çeşitlerimizi tadabilirsiniz.

Güler Yüzlü, Kaliteli Hizmet

Müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler ve iş birliği içinde olduğumuz diğer paydaş firmalar arasında güvene ve saygıya dayalı ilişkiler kurarak, sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı doğrultusunda güler yüz ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. 

 

Akşam Simit Saygıyla Anıyoruz

Kurucu Başkan Asım Aslansoy